Strona główna Blog erotyczny Wszystko, co warto wiedzieć o one night stand

Wszystko, co warto wiedzieć o one night stand

1349

One night stand oznacza sex randkę, zakończoną upojną nocą, po której partnerzy, nie chcą rozwijać dalszej znajomości. Obojgu osobom chodzi jedynie o doznanie erotycznego spełnienia, nie chcą się w żaden sposób wiązać.

Co oznacza ONS?

Zakładając konto na portalu erotycznym, należy nauczyć się poszczególnych skrótów, jednym z nich jest właśnie ONS, od angielskiego ONE- NIGHT- STAND. Zakładając konto na Tinderze lub sexrura, powinniśmy wiedzieć jakie są nasze preferencje seksualne, dla jednych ONS będzie wspaniałym sposobem na odprężenie się, przeżycie czegoś wspaniałego, dla drugiej osoby, o bardziej konserwatywnych poglądach, być może nie będzie to rzecz, którą szuka. Początkowo Tinder łączył osoby, które chcą przeżyć przygodę na jedną noc, z czasem jednak odstąpił od tego, wraz ze wzrostem liczby użytkowników, o różnych temperamentach, poglądach, przemyśleniach na tematy obyczajowe i społeczne. Osoby, które poszukują stałego związku, powinny odstąpić od tego zamysłu.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć?

Kolejnym skrótem, który występuje obok ONS jest FWB, czyli przyjaciel z benefitem. Friends with benefits to osoby, które chcą się przyjaźnić, jednak od czasu do czasu liczą na finał w łóżku, wspólne spełnienie. Mężczyźni, którzy boją się, że trafią do friendzone, czyli do strefy przyjaźni, często oferują kobietom, na którym im zależy FWB, działa to również w drugą stronę. Warto rozważyć, czy chcemy wchodzić w relację FWB, gdyż dla jednej ze stron, może wiązać się z bólem, gdyż tutaj niczego nie oczekujemy i nie wymagamy od drugiej strony, w ONS zaś gramy w otwarte karty, sprawa jest jasna, chodzi o dobrą zabawę i o upojny seks.

Podsumowanie

O ile ONS jest w pełni bezpieczną relacją, o tyle FWB jest o wiele bardziej niebezpieczna. Oczywiście, może zaistnieć przyjaźń damsko – męska, jednak zwykle jedna ze stron oczekuje czegoś więcej, deklarując relację przyjacielską, w skrytości ducha, pragnie erotycznego spełnienia, być może stworzenia związku. Osoby, które przez długi czas funkcjonowały jako przyjaciele z benefitem, mają problem w stworzeniu realnych związków miłosnych.