Strona główna Porno artykuły Sex na pierwszej randce – czy warto?

Sex na pierwszej randce – czy warto?

853

Uprawianie seksu na pierwszej randce nie jest jakimś wyjątkowo dobrym pomysłem, jednakże większość osób i tak to robi. Dlatego też dziś przedstawimy wam wady i zalety uprawiania seksu na pierwszej randce!

Sex na pierwszej randce – czy warto?

Pierwsza noc po randce

Jeśli chcecie, aby ta relacja trwała przez dłuższy czas, to zdecydowanie lepiej będzie, jeśli umówicie się na drugą randkę, w końcu seks po pierwszej randce to bardzo zły pomysł. Seks to ważny aspekt związku, ale przed sprawdzeniem tego, czy dobrze się wam uprawia seks trzeba też pomyśleć o poznaniu swojego przyszłego partnera, prawda? W końcu, jeśli okaże się, że tak naprawdę nie jesteście do siebie dopasowani i to zrobiliście, byłoby to trochę smutne, prawda? Poza tym z tego może wyjść coś więcej, niż wysyłanie sobie seks fotek wcześniej – ponieważ jeśli odpowiednio się nie zabezpieczyliście, to wyjdzie z tego dziecko.

Dlatego warto przeprowadzić jest rozmowę na temat drugiej randki – to zapewne wzbudzi zainteresowanie tej drugiej osoby, jak i pomoże wznowić rozmowę po randce. Zawsze staraj się wykorzystać swoją przewagę w kwestiach elokwencji. Jeśli jednak nie możemy wykorzystać swojej elokwencji, to postaraj się znaleźć jakiś wspólny temat. Przecież każdy z nas nie jest nudny, każdy ma pasję, nawet jeśli jest niezwykła, to jednak powinniśmy mieć odwagę to pokazać! Na przykład jeśli wspólnie interesujecie się jazdą na rowerach, to pokaż w nowatorski sposób! Jeśli zrobisz coś we właściwy sposób, na pewno wzbudzisz jej zainteresowanie.

Jeśli chcesz seksu

Czy myślisz, że kobieta sama wskoczy ci do łóżka? Wręcz przeciwnie, w 99% przypadków rozmowa z kobietą na temat seksu nie wzbudza jej zainteresowania – wręcz przeciwnie, kobiety będą myśleć, że jesteś jakimś spermiarzem i jedyne co chcesz to amatorski sex bez zobowiązań. Musisz nauczyć się elokwencji i całkowicie zainteresować kobietę, zanim do czegokolwiek dojdzie. A nawet jeśli będziesz miał taką okazję, to zdecydowanie lepiej jest nie dymać na pierwszej randce. Wracając do tematu, po tym jak się po raz pierwszy poznacie, masz kilka do kilku sekund, aby powiedzieć coś ciekawego lub po prostu powiedzieć „co ona chce usłyszeć”. Pamiętaj, nie denerwuj się, zachowaj spokój, bo jeśli czujesz się zdenerwowany – bo kobieta poczuje siebie i przestanie być tobą zainteresowana.

Traktuj ją z szacunkiem

Kiedy ktoś postrzega kobietę jako przedmiot lub zabawkę, to zwykle nie kończy się to dobrze. Niestety wielu mężczyzn popełnia ten błąd, rujnując swoje szanse na spotkanie w życiu dobrych kobiet. W każdym razie nie traktuj jej jako zabawki, nie proś o seks fotki już przy pierwszym spotkaniu, oraz postaraj się zachować fason. Zapewne zastanawiasz się, to kiedy warto jest z nią pójść do łóżka? Otóż tak naprawdę trzecia czy czwarta randka jest naprawdę niezłym wyborem, ponieważ wtedy wiesz już co i jak mniej więcej.