Strona główna Blog erotyczny Sex blogi – przyjemne z pożytecznym!

Sex blogi – przyjemne z pożytecznym!

1037

Gdzie szukać inspiracji erotycznych? Zygmunt Freud powiedziałby pewnie, że wszędzie! Wystarczy przypomnieć sobie, co twórca psychoanalizy napisał o kobiecej szmince… Wspaniałe jest to, że każdemu z nas w łóżku podoba się co innego. Dlatego wiele elementów otaczającego nas świata może nasuwać nieprzyzwoite skojarzenia.  Oto kilka pomysłów, gdzie szukać inspiracji erotycznych. 

Eros w codziennym życiu

Poszukiwanie inspiracji erotycznych powinniśmy rozpocząć od poznania marzeń i fantazji erotycznych naszego partnera. Jeśli jesteście już ze sobą jakiś czas i wiecie, co najbardziej was kręci, to warto zapytać o jakieś ukryte pragnienia. Pierwszą inspiracją erotyczną jest więc nasz partner i jego głowa. Dość oczywistym pomysłem są sex randki lub oczywiście filmy pornograficzne – czasami te bez fabuły pozwolą poznać nową pozycję, której nie próbowaliśmy. Te erotyki, które opowiadają historie pozwolą zainspirować się jakimś scenariuszem. Ale w poszukiwaniu inspiracji nie ograniczajmy się tylko do erotyków. Mnóstwo pomysłów znajdziemy w  filmach fabularnych, np. “Nagi instynkt” czy “Dziewięć i pół tygodnia”. Warto korzystać też z cudzych doświadczeń. Jeśli mamy otwartych znajomych to śmiało możemy zapytać, o to co sprawdziło się w ich przypadku, jaka wspólna zabawa sprawiła im największą frajdę. Może gra albo seks w plenerze? Może podpowiedzą wypróbowane gadżety erotyczne, których jeszcze nie testowaliście? Wspaniałe jest to, że możliwości są praktycznie nieograniczone. A jeśli lubimy eksperymenty i szukamy nowych inspiracji, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nawet w długoletnim związku nie złapie Was nuda.  

Inspiracje od profesjonalisty

Coraz popularniejszym miejscem, w którym poszukujemy inspiracji erotycznych są blogi erotyczne. I nie ma się czemu dziwić, bo sex blog  to przestrzeń, w której otwarcie mówi się o radości jaka płynie z seksu! Blogi są kopalnią porad i choć, żeby uprawiać seks i cieszyć się z niego nie trzeba być ekspertem, to czasami warto posłuchać specjalisty. Tym bardziej, że nie o samą kreatywność tu chodzi, ale przede wszystkim o wiedzę. Afrodyzjaki i działanie feromonów, to coś co na nas działa, ale warto też dowiedzieć się na jakiej zasadzie. Blogi erotyczne to świetne źródło inspiracji pozwalające wzbogacić nasze życie łóżkowe.