Strona główna Porno artykuły Najlepsze prezenty erotyczne dla naszego partnera

Najlepsze prezenty erotyczne dla naszego partnera

2255

Wielu ludzi zastanawia się, jaki jest najlepszy seks prezent dla swojego partnera. Wiadomo iż źle dobrany do preferencji prezent, może sprawić, iż nasza druga połówka będzie zawiedziona, bądź też nawet rozgoryczona naszymi zamiarami. Dlatego też, jakie są najlepsze prezenty erotyczne dla naszego partnera?

Najlepsze prezenty erotyczne dla naszego partnera

Korek analny

Być może i wydaje się to zaskakujące, ale popularność tego gadżetu wzrasta z roku na rok, z kilku, prostych powodów. Pierwszy z nich to naturalnie poszerzenie strefy erogennej, czyli po prostu przyzwyczajenie partnerki do…. Obiektu… w jej odbycie. Drugi to zablokowanie dostępu partnera do tej dziurki, jeśli partnerka sobie nie życzy seksu analnego.

Kulki gejszy

Kulki gejszy to jeden z tych gadżetów, który śmiało można podarować partnerce, ponieważ tak naprawdę to nie jest do końca gadżet erotyczny, ponieważ służy on do treningu mięśni dna miednicy (kegla). Regularne używanie kulek poprawia jakość życia seksualnego i wzmacnia orgazm, ale również i zapobiega nietrzymaniu moczu, a to są problemy, które dotyczą wielu kobiet.

Pierścień erekcyjny

Oprócz wyglądu pełni on więcej funkcji, mianowicie wzmacnia erekcję, wpływa korzystnie na długość seksu i może przyczynić się do silniejszego uczucia orgazmu. Modele z wibracją lub z czubkiem zapewniają dodatkową stymulację kobiecych części partnerki podczas penetracji. Jeśli chodzi o wybór modelu, to warto rozważyć wybór modeli wykonanych z silikonu, które są rozciągliwe i łatwe w utrzymaniu czystości. Dla bardziej zaawansowanych polecamy modele metalowe, choć te już powinny być dobrane ,,na wymiar”.

Świece do masażu

Świece do masażu to uniwersalny prezent na każdą okazję. Bez problemu można je podarować komuś, nawet w obecności towarzystwa bez obawy że ktoś będzie nam robił później wyrzuty. Można oczywiście je potraktować po prostu jako świece zapachowe, ale ich głównym przeznaczeniem jest oczywiście masaż erotyczny.