Strona główna Porno artykuły Jak sprawić, aby każda twoja randka była udana?

Jak sprawić, aby każda twoja randka była udana?

1593

Wielu facetów tak naprawdę nie wie, jak sprawić, aby ich randki kończyły się ,,happy endem”. Dlatego dzisiaj przedstawimy Ci kilka wskazówek, które pomogą Ci sprawić, aby każda twoja randka była udana!

Jak sprawić, aby każda twoja randka była udana?

Plan to podstawa

Planowanie po raz pierwszy jest trudne, ale na pierwszy raz tak naprawdę nic nie jest łatwe. Dlatego też nie dziw się, że za pierwszym razem może ci po prostu nie wyjść. Naturalnie jest kilka podstaw, o których należy pamiętać. Najlepiej jest przyjść 15 minut wcześniej, ponieważ w razie potrzeby będziesz mieć trochę wolnego czasu. Dbanie o swój wygląd to również podstawa. Ważne jest, aby dokładnie umyć zęby, wyprasować swoje rzeczy i spryskać się perfumami. Dodatkowo zadbaj o szczegóły, takie jak ładnie ułożone włosy, przystrzyżona broda, czy dobrze przycięte paznokcie.

Kobiety nienawidzą mężczyzn, którzy noszą brudne ubrania i nie dbają o siebie. Pomocne może być również żucie gumy przed spotkaniem, ale pamiętaj, aby wyrzucić ją tuż przed waszym spotkaniem. Ponadto nie ekscytuj się zbytnio, ponieważ wtedy nie wydajesz się zbyt przekonujący. Staraj się też nie nosić zbyt grubych ubrań, ponieważ mamy już wiosnę, co oznacza, że temperatury mogą być nawet już zbliżone do tych letnich.

Jak sprawić, aby randka poszła po twojej myśli?

Pozwól jej przede wszystkim dobrze się czuć przy tobie. Na początku nie próbuj przytulać dziewczyny, najpierw zachowaj dystans – jeśli cię polubi, sama go skróci. Kobiety są początkowo bardzo nieufne i rzucą się w twoje ramiona tylko wtedy, gdy zdobędziesz jej serce. Tylko w ten sposób możesz zagwarantować, że spotkasz się z nią ponownie. Możesz także porozmawiać z nią z wyprzedzeniem za pośrednictwem czatu wideo. To pokaże jej, że jesteś normalną osobą. Dodatkowo, jeśli już jesteś z nią na randce, to po niej dobrze będzie, jeśli zaprosisz ją na kolejną.

Oczywiście to jest twój problem, jeśli chcesz się z nią przespać, ale pamiętaj, że im wcześniej będziesz chciał z nią uprawiać seks, tym krótszy będzie ten związek, dlatego też i tutaj trzeba znaleźć ten złoty środek. Naturalnie każdy chciałby uprawiać seks na pierwszej randce, ale z drugiej strony warto jest pamiętać, że zwykle nie prowadzi to do długiego związku.

Kwiaty to prosty dobry pomysł na prezent

Ponadto, jeśli masz więcej pieniędzy w portfelu, możesz pomyśleć o drobnym upominku (lepiej żeby to nie była zabawka erotyczna) – chociaż nadal musisz je starannie dobierać, kwiaty to dobry pomysł – ponieważ kobiety zwracają uwagę tylko na najdrobniejsze szczegóły. Kreatywność będzie tutaj dużym atutem, więc jeśli chcesz zaskoczyć swoją partnerkę, możesz rozważyć zrobienie dla niej czegoś ciekawego samemu.