Strona główna Blog erotyczny Co zrobić, aby zapomnieć o byłym?

Co zrobić, aby zapomnieć o byłym?

1171

Każdy człowiek o tym zapomina, ale wszystko co się zaczyna, kiedyś również i musi się skończyć. Dobrym przykładem jest tutaj wiersz ,,śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” – jednakże najczęściej nie jesteśmy w stanie tej bliskości drugiej osoby docenić, dlatego najczęściej doprowadzamy do zaniedbania ,,tego kogoś”. Moment rozstania jest chyba najgorszy z nich wszystkich, ale trudno, stało się – musimy iść dalej, w końcu, czas już na nas. Co powinniśmy zrobić, aby wspomnienia o byłym partnerze odeszły od nas na zawsze?

Co zrobić, aby zapomnieć o byłym?

Czas usunąć wszystkie zdjęcia/prezenty/ seks filmiki z twojego życia

Najlepszym sposobem na to, aby przyśpieszyć swoją ,,kurację sercową to pozbycie się wszystkiego, co związane z naszym byłym już partnerem, w przeciwnym wypadku ten przedmiot będzie ci przypominał o osobie, którą już nie kochasz (bądź nadal kochasz, ale już bez wzajemności). To tyczy się zdjęć, upominków, wpisów w kalendarzu. Wiadomo iż będzie to przykre, patrzeć na osobę która kiedyś sprawiała, że czuliśmy się szczęśliwi, jednakże innego wyboru raczej nie mamy, ponieważ szansa na powrót do siebie jest bardzo znikoma. Dlatego im szybciej pozbędziemy się tych przedmiotów, tym szybciej będziemy w stanie pozbierać się i odbudować siebie na nowo, aby dać szczęście nowej osobie, która na nas w końcu czeka. Jeżeli nie uda nam się to będziemy musieli zaopatrzyć się w gadżety erotyczne dla singli.

Przekuj swój żal w działanie

 Na pewno poczujesz się o niebo lepiej kiedy zaczniesz ćwiczyć a na dodatek, po jakimś czasie zaczniesz się sobie podobać, poza tym jeżeli będziesz ćwiczył/a na siłowni, jest szansa że nawiążesz nowe znajomości, które również mogą pomóc ci znowu być sobą. Jednakże same ćwiczenia to nie wszystko, objadanie się słodyczami nie zmieni twojego stanu, nawet wręcz przeciwnie, nie trzymanie odpowiedniej diety sprawi że będziesz czuć się gorzej, być może nawet też pogorszy się twoje zdrowie. Odpowiednia dieta to świetny sposób na to, żeby czuć się po prostu lepiej, dzięki czemu szybciej zapomnisz o twoim ,,ex”.