Strona główna Porno artykuły Co warto wiedzieć o randkach?

Co warto wiedzieć o randkach?

1043

Randkowanie to bardzo ciekawy okres w życiu każdego człowieka. Jednakże z drugiej strony, niewiele osób tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego, jak to robić. Dlatego też dziś przedstawimy wam pewne kwestie związane z randkowaniem, które mogą wam w tym pomóc!

Co warto wiedzieć o randkach?

Zachowaj spokój

Oczywiście umawianie się z kimś jest bardzo ekscytującą częścią naszego życia. Należy jednak pamiętać o zachowaniu spokoju. W końcu chcemy spędzić ze sobą przyjemną noc (lub dzień), więc spokojnie porozmawiajmy o swoich zainteresowaniach, hobby i innych ciekawych pytaniach, prawda?

Dbaj o swoje sekrety

Wiele kobiet lubi, kiedy ktoś je wypytuje o wszystko, ale w przypadku umawiania się z mężczyzną, którego kobiety uważają za atrakcyjnego, kobiety też lubią „wygrywać” – więc od początku odkrywaj i wyjaśniaj kobietom całą swoją „magię” Niezbyt satysfakcjonujące, szybko stracą zainteresowanie tobą. Najlepiej postawić delikatną ścianę przed jej słowami: „Jeśli możemy się lepiej poznać, powiem ci” (oczywiście sytuacja musi być właściwa, a wtedy kobieta pyta, czy masz brata jest niezbyt mądra).

Jeśli pierwsza randka poszła dobrze

Pierwsza randka to kiepski pomysł. Oczywiście bycie przykutym do łóżka jest ważne, ale przed sprawdzeniem jego „wnętrza” trzeba też pomyśleć o poznaniu swojego przyszłego partnera, prawda? Nie powiem ci, kiedy iść z nią do łóżka, ale jeśli okaże się, że tak naprawdę nie dogadujesz się i tak się stało, poczujesz się trochę smutny, prawda? Ten głupi stereotyp, że ludzie, którzy spotykają się następnego dnia, nie powinni się ze sobą kontaktować, jest po prostu głupi. Nie ma żadnego efektu, po prostu zapala się zamiast gasić „płomień miłości”, który właśnie się zapalił, prawda? Porozmawiajmy więc o interesujących rzeczach, (może nawet powysyłajcie sobie wasze zdjęcia gdzie pokazujecie swoje zabawki erotyczne), które znaleźliśmy podczas randek, zamiast ignorować informacje partnera!

Bądźcie zawsze na czas!

To może być najważniejszy punkt podczas randkowania. Jeśli umawiasz się na wizytę, warto być na czas, nawet 5 minut wcześniej, prawda? Panie, spóźnisz się pół godziny i przeprosisz, ale to nie znaczy, że jesteś słodki, śmieszny i nieznany, tylko pokazuje, ile „słodyczy” masz „gdzieś”. Jeśli zdążasz na rozmowę kwalifikacyjną, musisz również umówić się na czas, w przeciwnym razie twój partner tylko zmieni zdanie. Jeśli jest nagły wypadek i nie masz żadnych planów, jak najszybciej powiadom drugą osobę. Oczywiście druga strona powinna zrozumieć, zamiast mówić „no to żegnam”, byłoby miło, gdybyśmy doszli do porozumienia w innym terminie. Pamiętasz sztuczki życia na świecie? Na przykład po wypadku członkowie rodziny w szpitalu nie mogą się doczekać randki, prawda? Fakt, że dana osoba płaci rachunek i nie chcesz go więcej widzieć, jest niesprawiedliwy. Dlatego też, kiedy mówisz osobie, aby zapłaciła cały rachunek, gdy faktycznie otrzyma darmowe jedzenie i alkohol, jesteś naprawdę zdenerwowany. W końcu, skoro jest zbyt wiele tematów dotyczących „równości płci”, dlaczego nie wydać pieniędzy na podzielenie się wydatkami na posiłki i wino, aby to odzwierciedlić?